//Furcsa páros//
- Ha valaki igazán tehetséges, akkor egyik kezében az egyikkel játszik másikkal pedig a nővel foglalkozik! Ne is mond! Egyszer rajtakaptak, hogy a szakállamba rejtettem az egyik nyerő lapom, sajnos rajtakaptak, egy hatra elegendő verésben volt részem!
* Könnyű a csalóknak, bezzeg mikor ő akarna egyszer csalni, egyből lebukik. Ezért sem szereti azt a játékot, inkább marad az arcok beverésénél, na, az a jó játék! *
- Különcök találkahelye? Érdekes. Akkor a magamfajtákat, biztos szívesen látják arrafelé, bár a város nem arról híres, hogy tele lenne izgalommal. Bár egy sörre biztos benéznék.
* A név nem mond neki semmit, bár miért is mondana, nem járt még a városban a legtöbb leányzó meg nem arról híres, hogy a kikötőbe szeretnének költözni. *
- Hamar utolérne, ha minden másnaposságot újabb vedeléssel indítanék, meghagyom ezeket az érzéseket az ünneplésekre.
* Az előző trükkből ő csak annyit fogott fel, hogy nagyon ügyesen bánik az ujjaival. A nők biztos odáig lehetnek érte. Sajnos nem osztozik ezen érzelmeken. *
- Láttam elsőre is! Egy kis hish-hush, és máris eltűnik. Ezért szoktak fizetni, vagy te fizetsz másoknak, hogy ezt végignézzék?
* Megfogja korsóját, majd kortyol belőle egy keveset, közben végig tartja a szemkontaktust, majd belenyúl a zsebébe, csak, hogy eleget tegyen a férfinak. Meglepetésére előhúzza az érmét, amivel az imént játszott. Bár meglepte, nem reagálja túl ezt a szituációt. Végig pörgeti az ujján az érmét, mint valami profi kártyás, majd végül lecsapja az érmét az asztalra. *
- Szóval te szoktál ezért fizetni, értem. Na, ne mondjad, hogy ez az egyetlen trükk a tarsolyodban! Mondjad, mihez értesz még!